Szkolenia SRP prowadzi Łukasz Gigoń, pasjonat i praktyk rozwoju, sprzedaży i biznesu. Głównymi założeniami, którymi Łukasz kieruje się w swojej praktyce trenerskiej jest orientacja na cel, doświadczenie praktyczne w kwestiach poruszanych podczas szkoleń i warsztatów.

Manager, doradca, trener i konsultant, mający ciągły kontakt z rynkiem, aktywnie rozwijający zarówno warsztat trenerski, jak i bazę doświadczeń i strategii aktualnych w dynamicznie zmieniających się warunkach rynkowych. Uczestnicząc w szkoleniach prowadzonych przez Łukasza masz pewność, że masz do czynienia z praktykiem, posiadającym zarówno ogromną wiedzę teoretyczną, jak i bogaty zasób doświadczeń w sprzedaży i zarządzaniu.

Aktywnie zajmuje się sprzedażą od 2004 roku, sprzedając m.in. produkty takie jak: komputery, telefony, usługi informatyczne, inwestycje, ubezpieczenia, szkolenia i inne. Uczestnik licznych szkoleń z zakresu sprzedaży, zarządzania i marketingu, studiował Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (WSB Wrocław).

Łukasz oprócz dużej wiedzy na prezentowane tematy posiada także certyfikaty poświadczające jego kompetencje, także te z zakresu programowania neurolingwistycznego i jego zastosowań w biznesie.

Z tematem prowadzenia szkoleń związany od 2007 roku, od 2008 roku organizuje i prowadzi szkolenia w ramach działalności SRP z zakresu komunikacji, zarządzania, sprzedaży i motywacji.

Uczestnicząc w szkoleniach masz gwarancję tego, że otrzymasz znacznie więcej niż się spodziewasz po jakimkolwiek szkoleniu. Dlaczego?
Ponieważ jako uczestnik szkolenia będziesz miał/a możliwość poznać osobiście nacechowane orientacją na cel, skuteczne podejście Łukasza do każdego z prezentowanych tematów.
Przekonaj się sam/a jak wiele może Ci to dać.

„Szkolę osoby prywatne i firmy z zakresu komunikacji, sprzedaży i zarządzania. Oprócz prowadzenia szkoleń  współpracuję z ogólnopolską siecią finansową, gdzie  zajmuję się sprzedażą, rekrutacją, coachingiem współpracowników, szkoleniami. Działam aktywnie w biznesie klasycznym, jak i strukturalnym, szkolę, sprzedaję, zarządzam. Jestem praktykiem współpracującym bezpośrednio z wieloma osobami. Przede wszystkim jednak szukam skutecznych rozwiązań i tym właśnie chcę się z Tobą podzielić podczas szkoleń”

Łukasz Gigoń, www.LukaszGigon.pl

Jeżeli zastanawiasz się, dlaczego tak wiele osób bierze udział w szkoleniach SRP realizując cyklicznie kolejne szkolenia, opracowane z myślą o Twoim rozwoju biznesowym, sprzedażowym i komunikacyjnym, zapoznaj się z opiniami i referencjami uczestników szkoleń.


Przeprowadzone szkolenia w ramach SRP (od 1.06.2009) do dzisiaj:

Projekty zamknięte: 19 dni szkoleniowych (x 8h) – przeszkolonych osób: 196
Szkolenia w ramach EFS: 9 szkoleń (3-dniowych) 27 dni szkoleniowych (x 8h) – przeszkolonych osób: 81
Szkolenia otwarte jednodniowe: 5 szkoleń (x 8h) – przeszkolonych osób: 67
Szkolenia w ramach programu Master of Market + NLP w Biznesie (szkolenia 2-dniowe): 21 szkoleń (42 dni x 8h) – przeszkolonych osób 201

Łączna liczba przeprowadzonych godzin szkoleniowych: 744
Łączna liczba przeszkolonych osób: 545


Dodatkowo:
– czynny udział w wydarzeniach akademickich (np. Dni NLP na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu)
– szkolenia otwarte dla studentów Politechniki Wrocławskiej w latach 2008-2009